ClickCease Wypożyczalnia i Samochody Zastępcze Stargard - TeleHol.pl

Wypożyczalnia i samochody zastępcze

 
Nasza usługa

Pomoc drogowa z autem zastępczym w celu kontynuacji podróży.Potrzebujesz

Pomocy Drogowej?

Zadzwoń Teraz!

+48 603 91 21 41

Auto zastępcze w celu kontynuacji podróży

Nasi klienci mogą również skorzystać z auta zastępczego w celu kontynuacji podróży. Odholujemy Twoje auto we wskazane miejsce i dostarczymy samochód zastępczy abyś bezpiecznie dojechał do celu.

Wypożyczalnia samochodów

W naszej ofercie znajduje się również wynajem samochodów. Naszym priorytetem jest przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo, dlatego oferowane przez nas samochody posiadają pełen zestaw poduszek powietrznych oraz systemy ABS , EBD i ESP oraz ubezpieczenie OC, AC i NW.

Wynajem na dobę

W zależności od potrzeb, oferujemy również możliwość wynajmu auta już od jednej doby. Wypożycz samochód i ciesz się komfortem podróży!

Samochód z kierowcą dla VIP-ów

Usługa wynajmu samochodu z kierowcą skierowana jest do najbardziej wymagających klientów ceniących bezpieczeństwo, prestiż oraz najwyższe standardy. Wynajem samochodu z kierowcą to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się zawsze wtedy, gdy nie możesz lub nie chcesz prowadzić samochodu samodzielnie.

Samochód z kierowcą na imprezę

Mamy doświadczenie nie tylko w pomocy drogowej, lecz także transporcie na noce pełne zabawy i atrakcji. Nasi kierowcy są nie tylko profesjonalni, ale także gotowi na wydarzenia pełne zwrotów akcji i spontanicznych pomysłów. Jeżeli marzy Ci się szalona noc z bezpiecznym transportem do domu - skontaktuj się z nami!

Auto do ślubu

Wyjątkowe uroczystości wymagają wyjątkowej oprawy, a samochód wiozący Młodą Parę do ślubu jest ważnym elementem całej ceremonii. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego świadczymy profesjonalną obsługę wszelkich uroczystości wymagających luksusowej oprawy.

Centrum operacyjne

 
603 91 21 41