ClickCease Pomoc Drogowa Holowanie Aut Ciężarowych TIR Szczecin 24h - TeleHol.pl

Pomoc drogowa i holowanie Aut Ciężarowych TIR Szczecin

 
Nasza usługa

Pomoc drogowa i holowanie pojazdów ciężarowych Szczecin.


Nasi doświadczeni pracownicy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt świadczą usługi pomocy drogowej i holowania aut ciężarowych w Szczecinie i okolicach przez całą dobę. Służymy pomocą zawsze kiedy nas potrzebujecie.


Potrzebujesz

Pomocy Drogowej w Szczecinie?

Zadzwoń Teraz!

+48 603 91 21 41

Profesjonalna, całodobowa pomoc drogowa i holowanie aut ciężarowych Szczecin.


Udzielamy pomocy nie tylko autom osobowym, ale także pojazdom o większych gabarytach. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w holowaniu i bezpiecznym transporcie tirów czy autobusów. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu sprostamy każdemu wyzwaniu, a doświadczeni pracownicy dobrze zaopiekują się powierzonym autem.


Stawianie na koła

Przewrócony samochód ciężarowy czy autobus to dla nas nie problem! Stawiamy na koła samochody ciężarowe, TIRy i autobusy na terenie całego Szczecina i okolic.

Holowanie ciągników siodłowych i naczep Szczecin

Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu sprawnie i fachowo odholujemy każdy rodzaj ciągnika siodłowego, także z naczepą na terenie Szczecina i okolic.

Holowanie ciężarówek Szczecin

Holujemy samochody ciężarowe i autobusy, niezależnie od ich rozmiarów i wagi. Sprawnie i przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Centrum operacyjne

 
603 91 21 41