ClickCease Pomoc Drogowa Holowanie TIR A11 A20 Niemcy 24h - TeleHol.pl

Pomoc drogowa i holowanie w Niemczech, autostrada A11 i A20

 
Nasza usługa

Problemy na autostradzie A11 lub A20? Telehol - fachowa pomoc techniczną lub holowanie uszkodzonego pojazdu.Holujemy samochody ciężarowe i autobusy, niezależnie od miejsca, w którym nas potrzebujecie. Jesteśmy gotowi pokonać wiele kilometrów na autostradę aby Wam pomóc. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy drogowej wszystkim typom pojazdów. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu sprostamy każdemu nawet najtrudniejszemu zadaniu, a doświadczeni pracownicy zajmą się powierzonym pojazdem jak swoim.

Dzięki szybkim i profesjonalnym działaniom minimalizujemy stres związany ze zdarzeniem. Zaufaj specjalistom.


Potrzebujesz

Pomocy Drogowej w Niemczech?

Zadzwoń Teraz!

+48 603 91 21 41

Pomożemy w każdej sytuacji.


Holujemy auta ciężarowe zarówno całe, jak i uszkodzone. Na miejscu zdarzenia pomagamy zabezpieczyć przewożony towar, a samochód szybko i bezpiecznie transportujemy do wybranej przez klienta lokalizacji.

 

Stawianie na koła

Przewrócony samochód ciężarowy czy autobus to dla nas nie problem! Stawiamy na koła wszystkie samochody ciężarowe, TIRy i autobusy.

Holowanie ciągników siodłowych i naczep

Dzięki specjalistycznemu i nowoczesnemu sprzętowi sprawnie i fachowo odholujemy każdy rodzaj ciągnika siodłowego, także z naczepą na terenie Niemiec

Holowanie ciężarówek

Holujemy samochody ciężarowe i autobusy, niezależnie od ich rozmiarów i wagi. Sprawnie i przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
 

Centrum operacyjne

 
603 91 21 41