ClickCease Ładowanie Akumulatorów i Dowóz Paliwa Stargard - Usługi 24h/7

Dodatkowe usługi, które wykonujemy

 
Nasza usługa

Dodatkowe usługi, które wykonujemy na terenie Stargardu i okolic.


Pomoc na drodze powinna być udzielona sprawnie i szybko, aby nie powodować dodatkowych utrudnień w ruchu drogowym. To kwestia bezpieczeństwa, zarówno wzywającego pomocy jak i innych użytkowników dróg. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w odniesieniu do różnego rodzaju usterek, ładowania akumulatorów, wymiany kół czy dowozu paliwa.


Potrzebujesz

Pomocy Drogowej?

Zadzwoń Teraz!

+48 603 91 21 41

Obsługę wielopoziomowych parkingów i garaży podziemnych

Dzięki specjalnie przystosowanym holownikom, naszym klientom proponujemy kompleksową i profesjonalną pomoc przy holowaniu pojazdów z parkingów wielopoziomowych jak i garaży podziemnych.

Zabezpieczanie pojazdów

Jeśli przydarzyła Ci się kolizja, wypadek lub auto odmówiło posłuszeństwa na trasie, zadzwoń do nas. Bezpiecznie odholujemy Twój pojazd oraz zabezpieczymy i zadbamy o kompleksową pomoc.

Awaryjne otwieranie

Masz pro­blem z otwar­ciem sa­mo­cho­du? Zatrzasnąłeś lub zgubiłeś klu­cze? Nasz fachowiec awaryjnie otworzy Twoje auto z gwarancją profesjonalności– bez uszkodzeń lakieru czy karoserii.

Skup i sprzedaż pojazdów powypadkowych i całych

Nasza firma skupuje również samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym! Skupujemy auta powypadkowe, skorodowane, zniszczone, zaniedbane oraz niesprawne.

Dowóz paliwa

Zapewniamy pomoc w sytuacjach awaryjnych na drodze. Dowieziemy Ci paliwo i – w razie potrzeby – pomożemy w uruchomieniu auta.

Spuszczanie paliwa

Zatankowałeś inne paliwo, niż to, do którego dostosowany był Twój silnik? Jeśli tak, to nie martw się. Pomożemy Ci wypompować paliwo z baku zanim wyrządzi ono spore szkody Twojemu silnikowi. Skontaktuj się z nami.

Zapieczone śruby w kołach

Zapieczone czy zbyt mocno dokręcone śruby to zadanie dla profesjonalnych narzędzi, których najczęściej brak w standardowym wyposażeniu auta. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami do odkręcenia śrub i wymiany koła na drodze.

Test, ładowanie i wymiana akumulatora

Uruchamiamy wszystkie pojazdy, niezależnie od tego, czy akumulator właśnie się rozładował, czy kwalifikuje się do wymiany z powodu zużycia.

Awaryjne uruchamianie

Oferujemy bezpieczny i solidny sposób na odpalenie twojego samochodu. Przyjedziemy pod wskazany adres i uruchomimy Twój samochód specjalnym Boosterem

Wymiana koła

Sam proces wymiany koła nie należy do najtrudniejszych, jednak wymaga niezbędnego wyposażenia. W naszej ofercie znajdziesz pomoc przy zmianie koła zarówno w autach osobowych, dostawczych jak i ciężarowych, autobusach i samochodach TIR.

Centrum operacyjne

 
603 91 21 41