ClickCease Pomoc Drogowa i Holowanie Aut Osobowych Stargard - TeleHol.pl

Pomoc drogowa dla Aut Osobowych

 
Nasza usługa

Pomoc drogowa i holowanie samochodów osobowych na terenie Stargardu i okolic.


Dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze pracowników oraz całodobowej dyspozycyjności, jesteśmy w stanie błyskawicznie dotrzeć na miejsce awarii samochodu lub zdarzenia drogowego, gwarantując odpowiednią pomoc techniczną lub holowanie uszkodzonego samochodu.


Potrzebujesz

Pomocy Drogowej?

Zadzwoń Teraz!

+48 603 91 21 41

Wyciąganie aut z miejsc trudno dostępnych

Nieumiejętne wyciąganie auta może skończyć się poważnymi uszkodzeniami karoserii i podwozia. Wyciągamy auta z rowów, dołów, torowisk i innych trudno dostępnych miejsc, gwarantując bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Załadunek z zablokowaną skrzynią biegów i hamulcami

Holowanie samochodów z zablokowaną skrzynią biegów, z zablokowanymi hamulcami czy zablokowaną stacyjką nie stanowi dla nas problemu. Zaufaj specjalistom!

Holowanie samochodów sportowych

W naszej flocie posiadamy specjalną lawetę, która pozwala załadować samochody o niskim zawieszeniu przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Holowanie samochodów hybrydowych i elektrycznych

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który w połączeniu z naszą wiedzą i umiejętnościami pozwala szybko i sprawnie przetransportować samochody elektryczne i hybrydowe pod wskazany adres.

Holowanie samochodów luksusowych pod plandeką

Dysponujemy flotą przystosowaną do przewozów aut luksusowych oraz zabytkowych. Gwarantujemy bezpieczny i profesjonalny transport Twojego samochodu.

Szkolenia pozwalające na transport i holowanie pojazdów marki Tesla.

Posiadamy szkolenia pozwalające na transport i holowanie pojazdów marki Tesla. Korzystanie z naszych usług zapewnia najwyższą gwarancję jakości i fachowej pomocy.

Uszkodzone zawieszenia

Holujemy i transportujemy zniszczone samochody niezależnie od stopnia uszkodzenia. Dysponujemy specjalnymi wózkami, dzięki którym można wciągnąć na lawetę auto z uszkodzonym kołem lub zawieszeniem (również pneumatycznym).

Stawianie na koła

Dzięki odpowiednio do tego celu przystosowanym holownikom i podnośnikom jesteśmy w stanie postawić na koła każdy przewrócony pojazd.

Zablokowane napędy

Zablokowane napędy nie są dla nas przeszkodą. Bez względu na rodzaj napędu, przetransportujemy Twój samochód bezpiecznie i z niezwykłą starannością.

Holowanie 4x4

Ze względu na szeroką gamę sprzętu jakim dysponujemy oraz wykwalifikowaną kadrę, oferujemy również pomoc drogową oraz holowanie dla samochodów typu 4x4, 4 Matic, XDrive czy Quatrro Allroad.

Centrum operacyjne

 
603 91 21 41